Матеріал цієї статті стосується усього світу, не лише України. У поточний час ми бачимо що новообрана американська адміністрація вдається до потужних дій які дуже дискомфортні для різних держав. В принципі щось подібне можна було прогнозувати адже дві найбільш впливові планети (Плутон і Уран) в знаках свого падіння (Водолій і Телець відповідно). Таке положення не є слабким, а навпаки то є нижня виділеність. Тобто це сильне положення, але на відміну від екзальтації (верхнього виділення) потужні події і зміни відбуваються непрофесійно, шляхом великих витрат, втрат і руйнувань. Тобто усе підряд руйнується, і те застаріле і загрозливе що потрібно було демонтувати, але значно більше усе підряд. В суспільне і політичне життя привноситься значний безлад. Можна подивитись на картинці таблицю розташування планет 28.02.2025 тобто коли була скандальна зустріч Трампа з Зеленським. Аж шість планет в нижньому виділенні: Плутон, Уран і Марс в падінні (спереду літера П), а Юпітер, Меркурій і Венера у вигнанні (літера И - изгнание).
![]() |
Таблиця розташування планет 28.02.2025 |
Як довго це буде тривати? В цьому році 7 липня Уран переходить в Близнюки і тому з цього погляду щось має бути ліпше, але швидше ні бо в падінні буде вже Сатурн (для нього це Овен). До того ж це не "чистий" тобто не остаточний вихід Урана з Тельця. Таким чином починаючи з 26 квітня 2026 почнеться прояснення ситуації. Що зі зруйнованого дійсно треба було зруйнувати і як приходити до нового балансу й відновлювати понесені в цьому процесі значні економічні і суспільні втрати. Але це не буде повною стабілізацією бо Плутон у Водолії до 2044 року.
За деякий час до входження Плутона у Водолій різні астрологи писали і говорили що можна від цих 20 років очікувати, зокрема зазначали що в попередньому циклі при Плутоні у Водолії (1778-1798) відбулась Велика французька революція. Зрозуміло що крім Плутона в Водолії були інші астрологічні показники Великої французької революції, але він був основним її фоном. Що здійснювали Мірабо, Робесп'єр, Марат і інші її лідери? Абсолютно нечувані раніше зміни. Це супроводжувалось повним бардаком в усіх сферах. Багато смертей як на полях боїв так і на гільйотинах. І щоб ліпше усе це зрозуміти варто прочитати книгу Віктора Гюго "Дев'яносто третій рік", там йдеться про найбільш бурхливі події французької революції в 1793 році. Ця художня книга історично досить точна і легко читається, особисто я читав по 100 сторінок за день, отже за 4 дні прочитав. І там під кінець дві важливі в суспільно-політичному плані розмови трьох її героїв: спочатку монархіста Лантенака з республіканцем Говеном, потім Говена з Симурденом. В першому випадку (то був швидше монолог) Лантенак наводить аргументи про безглуздість революції, що при владі короля майже все було гаразд. Але ж насправді для сучасного читача це зовсім не переконливі аргументи. Ну там ліпше таємно в казематах четвертувати або колесувати не дуже велику кількість незгодних аніж привселюдно гільйотинувати значно більшу кількість незгодних. І взагалі не догледіли вчасно загрозу від вільнодумців Руссо і Вольтера, їх треба було вчасно колесувати на самому початку їхньої літературної діяльності. Ну такі собі доводи. І з інших аргументів Лантенака на захист монархічного ладу зрозуміло що його таки треба було валити і Людовік 16-ий таки заслуговував на гільйотину. Але ж інша справа що прийшло натомість. Були безперечно зміни в правильному напрямку, але проводились вони здебільшого непрофесійно, шляхом значних втрат (в широкому сенсі). Також відбувалось руйнування багато чого (в широкому сенсі) що в принципі могло уникнути руйнування, тобто ці суттєві зміни і руйнування не були конче необхідними для досягнення поставлених цілей.
Таким чином глибинна сутність змін в США і в усьому світі які почали активно здійснювати Трамп і його адміністрація є подібною до глибинної сутності змін які у свій час здійснювали у Франції Марат, Робесп'єр і інші. В чому можна погодитись з лінією Трампа? Останнім часом з кожним роком реальне виробництво все більше переноситься в Китай, це треба якось виправити бо монополізм однієї держави на реальне виробництво є безперечно загрозливим. І звісно ж зростаючий торговий дефіцит США й відтак величезний зовнішній борг провідної держави. Також потрібно щось робити. Але ж якими хайповими непрофесійними методами він пробує цього досягти? А інші явно нераціональні кроки? Також явно деструктивна для подальшої світової безпеки спроба примусити Україну до миру шляхом поступок агресору.
Коротше кажучи після багатьох спроб щось змінити (більша частина цих спроб будуть помилковими) починаючи з 26 квітня 2026 ситуація дещо проясниться в плані що робити а що точно не робити. Невдовзі після цього утвориться нова міжнародна система, в яку тим не менш потрібно буде вносити ті чи інші правки впродовж наступних років.
Таким чином час від часу до 2044 року (в міжнародній ситуації і в окремих державах) виникатимуть різні непрості економічні, суспільні і політичні ситуації. Щоб ліпше розуміти їхню глибинну сутність і шляхи вирішення треба багато на чому розумітись. Зокрема на сутностях процесів які призвели до Великої французької революції і які відбувались під час тривання різних її етапів. Тому рекомендується прочитати різні серйозні книги про цю революцію, зокрема "Дев'яносто третій рік" Віктора Гюго.
Немає коментарів:
Дописати коментар