Нещодавно НБУ заявив що ініціює зміну назви 0,01 гривні з копійка на шаг. І в своїх попередніх прогнозах я писав хоч і не конкретно про це, але по суті про це. А саме в серії про стирання спадщини УРСР. Ось посилання на третю частину, з неї в першому абзаці на інші частини. В наш час, тобто у 2024 році відбувається розворот прогресивного Нептуна України. Взагалі люблю метод прогресій день-за-рік, особливо коли планети змінюють напрямок руху. Це завжди потужно спрацьовує. Перші три наступні підзаголовки про Нептун.
СРСР як Російська імперія 2.0
Як я неодноразово писав в своїх статтях - Радянський Союз це Російська імперія 2.0. Відповідно стирання в Україні радянського спадку це також і стирання російського колоніального спадку. Особливо коли йдеться про розворот Нептуна. Нептун - це по суті глибинний Юпітер і тому для України період з середини 2018 до кінця 2029 року це достатньо важкий процес дерусифікації. Тобто позбування спадку не лише СРСР, а також Російської імперії в її першій модифікації. І найбільш значні події і процеси припадають на середину цього проміжку часу - 2023-2025 роки. І особливо на саму середину тобто 2024 рік.
Тому зараз йде перейменування не просто комуністичних назв вулиць і населених пунктів, а російських. Тобто в 2016 позбувались Леніних, Кірових тощо, а Пушкін і Лев Толстой це ніби інше яке не проти нас і тому ми не проти цього. А зараз настав час для більш глибокого буріння і тому з топонімів прибираються російські назви.
Церковні справи
Отже, в ПЦУ відбувся перехід церковних свят на новий стиль що є чинником дистанціювання від російського православ'я. Але ж наразі кількість парафій УПЦ МП все ще більша ніж ПЦУ.
І, як відомо, 20 серпня депутати ухвалили закон стосовно церкви. Згідно нього впродовж 9 місяців громади які не перейшли в ПЦУ мають розірвати зв'язки з Москвою. Зрозуміло що тут багато критики. Тобто "а як перевірити?", "а якщо не захочуть?" тощо. Складно сказати як це працюватиме, але це точно посприяє інтенсифікації переходів в ПЦУ. Відтак по кількості парафій ПЦУ буде вже на першому місці.
Назва 0,01 гривні
І оскільки в гороскопі України Нептун управляє 2 домом то його розворот в прогресіях має стосуватись і грошей. Тобто в НБУ заявили що слово копійка - це московитське слово і тому українська розмінна монета має називатись шаг. Хоча наприклад в ось цій статті зазначається що ліпше назвати її куна. В одній із своїх статей на цю тему я вже зазначав що розворот прогресивного Нептуна стосуватиметься також грошей, щоправда помилився з більш точною конкретикою.
Взагалі зараз перейменування 0,01 гривні не надто доцільне через ступінь девальвації національної валюти. Наприклад я бачив що торговці просто викидають монетки 10 копійок. Тобто додатковий тираж розмінних монет з назвою шаг має якусь мінімальну доцільність лише стосовно 50 копійок/шагів (1 центу по суті). Але це все ж має важливе символічне значення як символ відмежування від СРСР/Російської імперії.
До того ж є астрологічні підстави стверджувати що в 2026 році буде суттєве здешевлення гривні. Тобто долар і євро десь біля 100 грн, відповідно 1 грн~1 цент і тому цілком логічно буде скасувати обіг монет менших за 1 гривню. А отже заява про скасування назви копійка - це більше для наступної деномінації. А до того є час подискутувати про те яка назва буде ліпшою - шаг чи куна. Якраз тоді Уран буде в сприятливих аспектах від Плутона і Нептуна і в значно ліпшому для себе знаку (Близнюках) і тому дискусія буде продуктивною а не так при Урані в Тельці що кожна сторона чує лише себе.
Сатурн (капітальні споруди і інше)
Невдовзі, а саме з 2025 року почне процес свого розвороту Сатурн, завершить в 2040. В гороскопі України він управляє першим домом і тому його розворот позначиться на багатьох сферах. Але перш за все про Сатурн сам по собі. Він зокрема позначає різноманітні капітальні споруди такі як житлові будинки, будівлі промислових підприємств, об'єкти інфраструктури тощо. Вони зводяться достатньо довго, в них інвестуються чималі кошти, і потім вони служать впродовж багатьох років.
Часто можна почути критику - при незалежній Україні все тільки перейменовується, а усе чим ми користуємось збудовано при "поганому" Радянському Союзі. Насправді усьому свій час. І якраз в часовому проміжку з 2025 до 2040 року в Україні буде збудовано достатньо велику кількість капітальних споруд в результаті чого вже точно не можна буде сказати що їхня більшість дісталась нам з радянських часів. Як картинку в цій статті я вирішив вставити відео розвитку київського метрополітену з проектним розвитком в майбутньому. Станом на зараз вже третина ліній метро відкриті в незалежній Україні (тобто 2/3 дістались з радянських часів). Але коли будуть побудовані продовження зеленої гілки до Виноградаря і четверта лінія з Троєщини до Жулян - тоді довжина ліній метро відкритих при незалежній Україні буде більша за відкриті в радянський час. Така ж тема стосовно метро в Харкові і Дніпрі.
І десь так само по житловим будинкам, підприємствам, електростанціям і ТЕЦ. По двом останнім цей процес форсовано прискорено через знищення цих об'єктів ворожими ракетами; тобто побудова нових точно відбудеться значно раніше 2040 року.
Стосовно житла. Можливо за кількістю житлової площі станом на 2040 рік будинки зведені до 1992 року все ще будуть в більшості, але якщо враховувати чинник споживчої якості (кількісно-якісний добуток) то побудоване при незалежній Україні буде домінуючим.
Мости - зрозуміло що в переважній більшості вони будуть перебудовані. Мости досить швидко піддаються старінню. Беремо для прикладу Київ. Стосовно Шулявського мосту цей процес прискорився через пожежу складів вживаного одягу які були під ним, відповідно його матеріал достроково "втомився" і тому міст був перебудований. Вже функціонує побудований в незалежній Україні Подільсько-Воскресенський міст. Радянські мости метро і Патона близькі до аварійного стану, а отже до 2040 року немає шансів не збудувати на їхньому місці нові.
Нептун і Сатурн одночасно
Як бачимо, стаціонарність Нептуна і Сатурна збігаються в часі на декілька років - з 2025 до 2029 року. І якраз одночасно до цих двох планет належать ГЕС і відповідно їхні водосховища. Тут одразу згадуються Каховська ГЕС і відповідне водосховище які знищені в 2022 році. Практично одразу після цього в уряді сказали що після деокупації все буде відбудовано як було. Але можна не погодитись.
По-перше що цим проміжком часу є друга половина 2020-их років вказує не їхнє повернення під контроль України. Тобто люди не будуть ламати списи на тему що саме з цим робити до деокупації усієї території Херсонщини.
По-друге для українців Великий Луг є надзвичайно важливим в світоглядному і ідеологічному плані.
По-третє гіпотетичне відновлення Каховського водосховища буде ще однією екологічною катастрофою.
По-четверте можна знайти інше технічне рішення забезпечення півдня України водою. Найбільша потреба у воді коли спека і максимальний світловий день. Тому можна закачувати воду з Дніпра насосами які працюють від сонячних електростанцій, чим більше енергії подається на насоси тим більший об'єм води вони качають. Іншими словами варто зробити інвестицію в принципово інші капітальні споруди. Тобто замість радянського Сатурна (греблі Каховської ГЕС) буде український Сатурн (водозабори з насосами).
До того ж тоді Уран буде в Близнюках зі сприятливими аспектами від Плутона і Нептуна.Тобто до широкого загалу повернеться здатність вести дискусії з вмінням слухати думку інших.
В підсумку зазначу що ось так в загальних рисах виглядає відхід в минуле реалій УРСР і перехід незалежної України з постімперської колії на її власний шлях розвитку.
Гарний прогноз, сподобався. Подяка вам за працю.
ВідповістиВидалити